TRUMPAI APIE MUS

Sveiki, esame Būsto oras  komanda kuri jau 12 metų padeda JUMS, kuri pasiruošusi JUMS padėti su vėdinimo, oro kondicionavimų ir šilumos siurbliais oras- oras sistemomis!

Rekuperacija – labai svarbi mūsų savijautai. Tai energijos taupymas. Šalinamas iš patalpų oras šilumokaičio pagalba nesimaišydamas pašildo tiekiamą iš lauko orą. Rekuperacijos sistema užtikrina tinkamą oro cirkuliavimą patalpose ir namuose,  palaiko reikiamą namų mikroklimata, valo patalpose esantį orą, todėl yra neatsiejama naujo ir seno būsto dalis.

Pagrindiniai rekuperacinės vėdinimo sistemos privalumai:

  • Sandarus būstas leis išvengti triukšmo ir dulkių;
  • Užprogramavus sistemą, ji pati prisitaikys prie lauke besikeičiančių oro sąlygų;
  • Šiltas oras leidžia išvengti langų rasojimo;
  • Šviežias oras tolygiai paskirstomas visoje erdvėje.

Oro kondicionierius – tai prietaisas, vėdinantis patalpas ir palaikantis patalpose nustatytas sąlygas: temperatūrą ir drėgnumą. Oro kondicionieriaus pagrindas yra šilumos siurblys, panašus į buitinį šaldytuvą. Įprastame režime kondicionierius šaldo į kambarį įleidžiamą orą, o orą iš kambario išleidžia į lauką. Kondicionieriaus dėka oras bei temperatūra patalpose, kur jis įmontuotas bus tokie, kokių norėsite Jus.

Kondicionieriai yra kelių tipų. Vienas jų vadinamas sieniniu, kuris susideda iš dviejų atskirų blokų, jungiamų variniais vamzdeliais. Išorinis blokas gali būti kabinamas ant sienos, balkono, palėpėje. Vidinis blokas statomas, arba kabinamas patalpoje, kurią planuojama kondicionuoti. Beveik kiekvienas kondicionierius turi laiko programavimo, oro filtravimo ir valymo bei automatinio įjungimo ir išjungimo funkcijas. Jis gali būti valdomas mechaniškai arba nuotoliniu valdymo pulteliu. Dar vienas kondicionierių tipas – mobilieji kondicionieriai. Jie labai patogūs tuo, kad juos galima lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą, montavimas ir pajungimas yra paprastas, ir greitas. t.y. pakanka tik išvesti ortakį į lauką, patį kondicionierių pajungti į elektros lizdą ir jau galima naudoti. Įprastai montuojant kondicionierių tereikia išgręžti skylę sienoje ar lange, kur bus jungiamas ortakis. Taip pat, lankstaus ortakio plonasis antgalis gali būti laikinai įmontuotas tarp durų, ar lango atvaro, viskas priklauso nuo to, kiek ilgai ruošiatės naudoti kondicionierių. Jei reikia tik „tam kartui“, be abejo, nieko gręžti neverta. Mobilūs kondicionieriai yra labai gera išeitis, kai netinkamo mikroklimato problemą norisi išspręsti čia ir dabar.